Сьогодні, 11 грудня у Волі Якубовій - рідному селі полковника Андрія Мельника відбулися урочистості з нагоди 130-х роковин його народження. Вшанувати пам’ять видатного українського військово-політичного діяча, голови проводу ОУН, ініціатора створення Світового Конгресу Вільних Українців прибули народні депутати України Орест Саламаха та Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, голова районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, голова Дрогобицької територіальної громади Тарас Кучма, голова проводу ЛОО ОУН Василь Петрик, учасники національно-визвольної боротьби та ветерани АТО/ООС, інші поважні гості, представники громади села.
Панахиду пам’яті Андрія Мельника очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав Приріз. Учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятника Андрієві Мельнику. Відбулося урочисте віче.













