Сьогодні під головуванням першого заступника голови РДА Віталія Скоропада відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, у якій взяв участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич.
У зв’язку з завершенням реформи децентралізації та передачі окремих функцій в ОТГ обговорювалося питання фінансування видатків на оплату житлово-комунальних послуг, утримання будівель, у яких знаходяться органи влади району.













