Серед інших важливих тем обговорювалося питання, які стосуються завершення реформи децентралізації. Йшлося, зокрема, про порядок та джерела проведення розрахунків з працівниками установ, які підпадають під ліквідацію, про оплату комунальних послуг сільських закладів охорони здоров’я, які перейшли до територіальних громад тощо.
За підсумками обговорення підписане доручення першого заступника голови РДА, де визначені основні завдання керівникам відділів освіти, культури і туризму, фінансів та керівництву КНП “Дрогобицька районна лікарня” районної ради.













