» Інформація » Пластуни передали Вифлеємський вогонь Дрогобицькій райдержадміністрації

Пластуни передали Вифлеємський вогонь Дрогобицькій райдержадміністрації

Автор: admin2 от 5-01-2021, 16:45
 (голосів: 0)

Пластуни передали Вифлеємський вогонь Дрогобицькій райдержадміністраціїСьогодні до райдержадміністрації завітали представники Дрогобицької станиці Пласту. Традиційно пластуни урочисто передали лампаду з Вифлеємським вогнем першому заступнику голови райдержадміністрації Віталієві Скоропаду та заступнику голови РДА Тарас Матоличу. Також за добру співпрацю грамотою Пласту була нагороджена начальник відділу культури і туризму Надія Козар.

Віталій Скоропад щиро подякував пластунам за підтримку символічної міжнародної місії, за те, що в часі Різдва несуть поміж людей світло з Вифлеєму як дар найбільшого добра, любові та миру.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua