» Інформація » Для будівництва доріг планують залучати приватних інвесторів

Для будівництва доріг планують залучати приватних інвесторів

Автор: admin2 от 21-01-2021, 14:37
 (голосів: 0)

Для будівництва доріг планують залучати приватних інвесторівКабмін схвалив зміни до Бюджетного кодексу, які нададуть можливість залучати приватних інвесторів до будівництва доріг, при цьому, залишаючи їх безкоштовними для водіїв.

Про це повідомив на Фейсбук-сторінці Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“У цьому році одним із наших пріоритетів є залучення приватних інвесторів до інвестиційних проєктів. Як показує міжнародний досвід, залучення приватних партнерів дозволяє швидше та більш якісно відбудувати інфраструктуру, так як партнерство - це не тільки залучення коштів, але й додатковий досвід та відповідальність. Схвалені КМУ зміни, за умови їх підтримки у Верховній Раді, дадуть змогу вже цього року розпочати роботу над першими 6 пілотними ділянками доріг загальною протяжністю 1400 км, провести тендер та залучити найкращого приватного партнера, та, відповідно, повернути приватному партнеру інвестиції протягом 20-30 років. Але ключове слово - не тільки додаткові кошти, але й якість”, - зазначив Владислав Криклій.

За його словами, платежі інвестору будуть обумовлені дотриманням інвестором стандартів якості будівництва чи реконструкції автошляху, а також залежатиме від якості обслуговування дороги відповідно до всіх встановлених стандартів.

“Дороги залишаються безкоштовними для водіїв, та сподіваюсь, що такими темпами за 4 роки за державні кошти та завдяки проєктам державно-приватного партнерства ми відновимо всі дороги державного значення”, - підкреслив Міністр.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua