» Інформація » На Львівщині якісно відремонтували дорогу на Радехів та Славське - міністр інфраструктури

Автор: admin1 от 5-02-2016, 14:18

На Львівщині якісно відремонтували дорогу на Радехів та Славське - міністр інфраструктуриТорік на відтинку дороги M-17 Львів – Радехів – Луцьк відремонтували практично всю ділянку від Львова до Волинської області, крім міста Радехів.
Про це зазначив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський під час години уряду в Верховній Раді у п'ятницю, 5 лютого.
За його словами, цю дорогу не ремонтували більше 35-ти років і до недавнього часу вона залишалась просто напрямком. Окрім того, від відзначив, що відновлено й ділянку дороги Сколе – Славське.
"Можна поїхати до Славського і побачити, що там тепер якісна дорога. Ми розкриваємо потенціал регіону, залучаємо туристів, інвестиції, створюємо можливості для приватного бізнесу, для прикладу, щоб відкрити або невеличкий готель, або заправку. Ремонт дороги дозволяє створювати й дорожню інфраструктуру", - заявив міністр.