» Інформація » У Підбужі відбулося зібрання щодо змереження Підбузької лікарні

У Підбужі відбулося зібрання щодо змереження Підбузької лікарні

Автор: admin2 от 11-03-2021, 16:33
 (голосів: 0)

У Підбужі відбулося зібрання щодо змереження Підбузької лікарніСьогодні, 11 березня з ініціативи старости та активу громади Підбужа і навколишніх сіл відбулося зібрання з приводу подальшої долі Підбузької лікарні, яка до цього входила до КНП “Дрогобицька районна лікарня”. В зустрічі з громадою взяли участь Східницький селищний голова Іван Піляк, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови районної ради Микола Андріїв, депутати, священики, громадські активісти.

Мешканці гірських населених пунктів для надання їм належних та своєчасних лікарських послуг вимагають від влади Східницької ТГ збереження Підбузької лікарні.

Віталій Скоропад та Микола Андріїв зазначили, що районна влада обіцяє пролонгувати процес ліквідації КНП “Дрогобицька районна лікарня” до 1 липня цього року, щоб дати можливість Східницькій громаді створити власне КНП. Тоді селищний голова Іван Піляк повідомив, що найближчим часом відбудеться сесія селищної ради, де буде прийняте рішення про утворення Східницького КНП.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua