Голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів сьогодні робочу зустріч стосовно передачі Підбузької лікарні Східницькій територіальній громаді. У зустрічі взяли участь Східницький селищний голова Іван Піляк, депутат обласної ради Андрій Дулібяник, головний лікар КНП «Дрогобицька районна лікарня» ДРР Володимир Валюх та інші.
Під час зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, що пріоритетом у цій ситуації має бути забезпечення мешканців гірської частини району якісною лікарською допомогою, враховуючи інтереси територіальної громади та медичних працівників.
За підсумками наради Східницький селищний голова та головний лікар зобов’язалися в найкоротші терміни вчинити у цьому напрямку всі необхідні дії.













