» Інформація » Степан Кулиняк привітав з 90-літнім ювілеєм станичного Братства ОУН-УПА

Степан Кулиняк привітав з 90-літнім ювілеєм станичного Братства ОУН-УПА

Автор: admin2 от 12-03-2021, 19:17
 (голосів: 0)

Степан Кулиняк привітав з 90-літнім ювілеєм станичного Братства ОУН-УПАСьогодні, 12 березня станичному Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тарасу Куликовцю виповнилося 90 років. З нагоди поважної дати п.Тараса щиро привітав голова райдержадміністрації Степан Кулиняк. Очільник району подякував ювіляру за мужність, патріотизм, великий особистий вклад у боротьбу за незалежність та розбудову Української держави, побажав міцного здоров’я на многая літ.
Пан Тарас – це людина, яка на своєму життєвому шляху пройшла чимало випробувань і тортур московсько-комуністичного режиму за свою любов і відданість Україні.
Уже в 16-річному віці став зв’язковим Української Повстанської Армії. Сім’я Куликовців долучилась до допомоги воякам за волю рідної землі. В ліс повстанцям доставляла харчі, одяг, взуття, медикаменти.
Разом з сім'єю Тарас Куликовець відбув 
11 років на засланні в Сибіру, через те, що комуністичний режим визнав їх «куркулями».
Але він зумів витерпіти все і повернувся в Україну.

Два роки тому пану Тарасу вручили високу нагороду – відзнаку Президента України «Хрест Івана Мазепи».
Вже у поважному віці п.Тарас не сидить, склавши руки. У 2016 році очолив Дрогобицьку міську станицю Братства ОУН-УПА, бере активну участь в громадсько-політичному житті регіону. Та виховує трьох онуків, яким передає свою любов до України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua