Сьогодні, 12 березня станичному Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тарасу Куликовцю виповнилося 90 років. З нагоди поважної дати п.Тараса щиро привітав голова райдержадміністрації Степан Кулиняк. Очільник району подякував ювіляру за мужність, патріотизм, великий особистий вклад у боротьбу за незалежність та розбудову Української держави, побажав міцного здоров’я на многая літ.
Пан Тарас – це людина, яка на своєму життєвому шляху пройшла чимало випробувань і тортур московсько-комуністичного режиму за свою любов і відданість Україні.
Уже в 16-річному віці став зв’язковим Української Повстанської Армії. Сім’я Куликовців долучилась до допомоги воякам за волю рідної землі. В ліс повстанцям доставляла харчі, одяг, взуття, медикаменти.
Разом з сім'єю Тарас Куликовець відбув 11 років на засланні в Сибіру, через те, що комуністичний режим визнав їх «куркулями».
Але він зумів витерпіти все і повернувся в Україну.
Два роки тому пану Тарасу вручили високу нагороду – відзнаку Президента України «Хрест Івана Мазепи».
Вже у поважному віці п.Тарас не сидить, склавши руки. У 2016 році очолив Дрогобицьку міську станицю Братства ОУН-УПА, бере активну участь в громадсько-політичному житті регіону. Та виховує трьох онуків, яким передає свою любов до України.













