» Інформація » Голова райдержадміністрації привітав зі святом нацгвардіців

Голова райдержадміністрації привітав зі святом нацгвардіців

Автор: admin2 от 26-03-2021, 11:51

Голова райдержадміністрації привітав зі святом нацгвардіцівСьогодні, 26 березня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк спільно з головою районної ради Андрієм Шевкеничем та Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою привітали з Днем Національної гвардії України особовий склад підрозділу 2 Галицької бригади Нацгвардії України, які з 2020 року дислокуються у Дрогобичі.

У вітальному слові очільник району зазначив, що Нацгвардія — це про відвагу і мужність, адже до її складу увійшли ті, хто після київського Майдану одними з перших вирушили на схід, щоб стати на захист України від агресора. “Основна мета вашої служби - у взаємодії з правоохоронними органами робити все, щоб на Дрогобичччині було безпечно,” - сказав Степан Кулиняк та побажав нацгвардійцям міцнoгo здoрoв'я, успіхів у військoвій підгoтoвці.