Сьогодні з нагоди Дня державної служби в райдержадміністрації відбулося урочисте привітання працівників райдержадміністрації. З нагоди професійного свята колектив здоровив голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Очільник району побажав держслужбовцям миру та спокою, злагоди і достатку в сім'ях, успіхів у праці. У вітальному слові Максим Лісогор також зробив наголос на важливості праці людей, які є тими “...капілярами, які забезпечують функціонування складного державного організму.” Керівник побажав своїм підлеглим, щоб їхня відповідальна праця врешті-решт була належно поцінована державою. Привітали присутніх і заступники голови райдержадміністрації Степан Рудницький та Іван Мізерник.
За поданням керівників структурних підрозділів голова райдержадміністрації вручив грамоти кращим працівникам.













