1 квітня цього року виповнилося 107 років від дня народження нашого славетного земляка – Дмитра Грицая-Перебийноса, генерал-хорунжого УПА, уродженця с. Дорожів. Традиційно вшанування пам'яті героя УПА відбулося біля пам’ятника Дмитру Грицаяу в рідному селі.
Урочисте віче відкрив директор місцевої школи Іван Макух. Слово мав один з ініціаторів спорудження пам’ятника Дмитрові Грицаю Володимир Стецівка. Виступили також гості зі Львова. Учасники віча згадали про славних героїв минулого та про героїв — наших сучасників, які також віддали своє життя за рідну Україну, - героїв Небесної Сотні. Адже саме в ці дні виповнилося 40 днів від їх загибелі на Майдані в Києві
Прозвучали патріотичні поезії, які з натхненням прочитали учасники художньої самодіяльності села.













