» Інформація » «Рішення продовжувати карантин у червоній зоні має право лише державна комісія ТЕБ і НС»,- Максим Козицький

«Рішення продовжувати карантин у червоній зоні має право лише державна комісія ТЕБ і НС»,- Максим Козицький

Автор: admin2 от 9-04-2021, 11:13
 (голосів: 0)

«Рішення продовжувати карантин у червоній зоні має право лише державна комісія ТЕБ і НС»,- Максим КозицькийВідповідно до Постанови КМУ від 9 грудня 2020р. №1236 рішення продовжувати карантин у червоній зоні має право лише державна комісія ТЕБ і НС.

Про це зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.  

«Зараз Львівщина перебуває у червоній зоні, тому що перевищує по трьох показниках критерії щодо визначення зони епідемічної небезпеки - коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень госпіталізацій та завантаженість ліжок з киснем. Якщо ситуація по цих показниках буде стабілізована, то лише тоді може розглядатись питання про вихід з червоної зони державною комісією ТЕБ і НС», - наголосив очільник області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua