» Інформація » Відсьогодні ФОПи можуть подати заяву на фінансову компенсацію через портал «Дія»

Автор: admin2 от 19-04-2021, 15:26

Відсьогодні ФОПи можуть подати заяву на фінансову компенсацію через портал «Дія»Від 19 квітня 2021 року фізичні особи-підприємці у регіонах «червоної» зони мають змогу подати заяви на фінансову компенсацію від держави. Залишити заяву на виплату в розмірі 8 000 гривень можна через онлайн-сервіс державних послуг «Дія». Про це інформують у Міністерстві розвитку громад та територій України.

«Місцеві громади, які наразі перебувають у «червоній» зоні, мають розглянути можливість виплат для ФОП – додатково до гарантованих грошей від держави», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олесій Чернишов.

Виплати можуть отримати ФОП та наймані співробітники підприємств, які зазнали збитків від карантинних обмежень у «червоних» зонах. Отримати допомогу можуть ФОП, чий КВЕД є у переліку Кабміну

Також фінансову допомогу можуть отримати ФОП-пенсіонери та ФОП з інвалідністю, які звільнені від сплати ЄСВ.

Додаток «Дія». Як подати заяву на виплату?

Подати заяву на отримання фінансової компенсації протягом 30 днів від того моменту, як область, у якій ви мешкаєте, опинилась у «червоній» зоні.

Зареєструватися на порталі або в додатку Дія за допомогою електронного підпису або BankID.

У розділі «Послуги» обрати «Пенсії, пільги та допомога», потім «Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам».

Додаток перевірить дані в реєстрі Пенсійного фонду на відповідність отримання виплати.

Потім в заяві потрібно вказати ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адресу реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і Згоду на обробку даних.

Після подання заяви виплати будуть нараховані на вказаний рахунок IBAN.