26 травня у Дрогобичі стартувала Друга літературно-мистецька академія «Країна Франкіана». Академія, яку організували Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка, музей «Дрогобиччина» та Львівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича, розпочалася мистецьким вечором «Пісня і праця».
27 травня відбулася наукова конференція «Іван Франко – письменник, державотворець, речник соборності України». Учасники конференції оглянули роботи художника Євгена Безніска у Палаці мистецтв.
Сьогодні, 28 травня пройшла громадська панахида і покладання квітів до пам’ятника Іванові Франкові у Дрогобичі. Гості відвідали Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі". У муздрамтеатрі сьогодні ставитимуть драму І.Франка «Украдене щастя».
29 травня учасники академії зустрінуться зі студентами університету.













