» Інформація » Гості "Країни Франкіани" відвідали Нагуєвичі

Гості "Країни Франкіани" відвідали Нагуєвичі

Автор: admin2 от 28-05-2014, 14:00
 (голосів: 0)

Гості "Країни Франкіани" відвідали Нагуєвичі26 травня у Дрогобичі стартувала Друга літературно-мистецька академія «Країна Франкіана». Академія, яку організували Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка, музей «Дрогобиччина» та  Львівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича, розпочалася мистецьким вечором «Пісня і праця».

27 травня відбулася наукова конференція «Іван Франко – письменник, державотворець, речник соборності України». Учасники конференції оглянули роботи художника Євгена Безніска у Палаці мистецтв.

Сьогодні, 28 травня пройшла громадська панахида і покладання квітів до пам’ятника Іванові Франкові у Дрогобичі. Гості відвідали Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі". У муздрамтеатрі сьогодні ставитимуть драму І.Франка «Украдене щастя».

29 травня учасники академії зустрінуться зі студентами університету.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua