» Інформація » Завтра на Дрогобиччині розпочинається третя літературно-мистецька академія «Країна Франкіана»

Автор: admin2 от 26-05-2015, 11:35

Завтра на Дрогобиччині розпочинається третя літературно-мистецька академія «Країна Франкіана»27 травня в Дрогобицькому державного педагогічному університеті ім. І. Франка відбудеться наукова конференція «Нагуєвицькі читання – 2015: ідеї національної свободи та культурної самобутності у творчості Івана Франка» за участю провідних франкознавців України. У програмі конференції - франкознавчий круглий стіл «Іван Франко і сучасна Україна», екскурсія місцями життя і творчості нашого видатного краянина.

28 травня о 10.00 до роковин смерті Івана Франка біля пам’ятника Франкові відбудеться громадська панахида та покладання квітів. Тут, коло міського Народного дому ім. І. Франка будуть виставлені дитячі творчі роботи «Коли ще звірі говорили».

Цього ж дня об 11.00 учасники урочистостей відвідають музею-садибу та стежку Івана Франка в Нагуєвичах. Тут, в родинному селі Каменяра розпочнеться літературно-мистецька програма за участю місцевих творчих колективів: вокально-естрадного відділу Стебницької дитячої музичної школи, зразкового дитячого ансамблю танцю «Верховинка» міського Народного дому ім. І. Франка, колективу «Намисто» Дрогобицького педуніверситету ім. І. Франка, гурту «Галич» районного Народного дому.

Завершить цьогорічну «Країну Франкіану» вистава «Украдене щастя».Львівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича. Початок вистави о 17.00 год..