У Львові відбулось відкриття виставки дитячих шедеврів, створених учасниками Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».
Роботи експонують з першого червня в приміщенні Національного музею імені Андрея Шептицького і приурочена до Міжнародного дня захисту дітей.
Переможцями Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» стали 25 учасників фіналу. Серед них, зокрема: двоє дітей з Донецька, п’ятеро – з Сєвєродонецька, представники Львова та Львівської області. Усі отримали золоті медалі.
Такими ж відзнаками нагороджено вчителів, які підготували учнів. Головну відзнаку форуму – Золотий мольберт з благородного металу та діамантом отримала Софія Микитюк з Дрогобича, роботу якої представники журі одноголосно визнали найкращою.
Загалом учасниками цьогорічного форуму стали понад 300 дітей з різних областей України.
Цьогорічний, дванадцятий за рахунком форум проходив під гаслом «Діти України -- за єдину Україну».













