» Інформація » Дрогобичанка Софія Микитюк нагороджена Золотим мольбертом з діамантом

Дрогобичанка Софія Микитюк нагороджена Золотим мольбертом з діамантом

Автор: admin1 от 2-06-2014, 09:01
 (голосів: 0)

Дрогобичанка Софія Микитюк нагороджена Золотим мольбертом з діамантомУ Львові відбулось відкриття виставки дитячих шедеврів, створених учасниками Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».
Роботи експонують з першого червня в приміщенні Національного музею імені Андрея Шептицького і приурочена до Міжнародного дня захисту дітей.
Переможцями Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» стали 25 учасників фіналу. Серед них, зокрема: двоє дітей з Донецька, п’ятеро – з Сєвєродонецька, представники Львова та Львівської області. Усі отримали золоті медалі. 
Такими ж відзнаками нагороджено вчителів, які підготували учнів. Головну відзнаку форуму – Золотий мольберт з благородного металу та діамантом отримала Софія Микитюк з Дрогобича, роботу якої представники журі одноголосно визнали найкращою.
Загалом учасниками цьогорічного форуму стали понад 300 дітей з різних областей України.
Цьогорічний, дванадцятий за рахунком форум проходив під гаслом «Діти України -- за єдину Україну».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua