» Інформація » Для соціальних працівників було проведено тренінг

Для соціальних працівників було проведено тренінг

Автор: admin1 от 16-06-2014, 09:40
 (голосів: 1)

Для соціальних працівників було проведено тренінгВ рамках щотижневого методичного дня для фахівців із соціальної роботи Дрогобицького  районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, кандидат психологічних наук  Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка Попіль М.І , провела тренінгове заняття на тему: «Допомога людям, які перебувають у стані  ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад)» . Мета тренінгу - надати методичну допомогу фахівцям у підтримці осіб, які приїхали перебувають у стані ПТСР. Під час семінару фахівці мали змогу поставити запитання, які виникали у ході їхньої практичної діяльності та отримати кваліфіковану пораду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua