10.11.2019року до Дня психологічного здоров’я тренер, психолог центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДДПУ ім. І.Франка Марія Попіль для працівників центру зайнятості провела психологічний тренінг. Оскільки спеціалісти служби працюють з соціально вразливими категоріями населення, а це учасники АТО, особи з інвалідністю, - то завданням тренінгу була підготовка фахівців до просвітництва щодо проблеми травми, її наслідків та шляхів допомоги. Адже стрес та посттравматичний синдром (ПТСР) – це реальна, невигадана проблема, яка може суттєво інвалідизувати людину, тому розглядалися основні стадії стресу, види травми, до чого вони можуть привести а також як з цим боротися. Також на тренінгу учасники виконували вправи, орієнтовані на розвиток та демонстрацію психологічних якостей та навичок. Для відпрацювання одержаних навичок виконували вправи, такі як самодіагностика у візуалізації, колесо життєвого балансу, тощо. Цей тренінг навчив новим навичкам в процесі переживання, особистого досвіду поведінки, відчування, діяння та допоміг освоїти психологічні можливості, навчив займати активну життєву позицію. Такі форми роботи дозволяють кожному учаснику формувати навички й уміння в побудові продуктивних, психологічних та соціальних міжособистісних відносин, аналізувати соціально-психологічні ситуації зі своєї точки зору і позиції партнера, розвивати в собі здібності пізнання і розуміння себе й інших у процесі спілкування.
Іванна Кушнір-
заступник начальника відділу активної
підтримки безробітних Дрогобицького МРЦЗ













