18 червня у райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з відзначення 90-річчя від дня народження нашого відомого краянина народного художника України Михайла Біласа. Засідання провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький. Директор музею М. Біласа в Трускавці Олена Білас-Березова представила затверджений план заходів з відзначення ювілею митця, які проводитимуться протягом серпня на Дрогобиччині та у Львові.
Члени оргкомітету обговорили організаційні питання відкриття пам'ятного знаку на лісничівці в с.Медвежа, де у 1926-36 роках проживав Михайло Білас. Йшлося про впорядкування території, організацію мистецького супроводу урочистостей, які відбудуться в мальовничому куточку Медвежі 3 серпня. Узгоджено текст, який буде викарбуваний на пам'ятному камені.
За підсумками засідання готується відповідне доручення.













