Дрогобицьке управління водного господарства інформує, що після проходження паводку 15-18 травня 2014 року на території Дрогобицького району були проведені роботи по ліквідації наслідків паводку на наступних об’єктах: відновлення гребеня лівобережної дамби річки Бистриця на території Грушівської сільської ради, поточний ремонт об’єкта «Регулювання річки Бистриця» та потоків Магур, Тісний, «Суха» й «Біла» в смт. Підбуж.
Також було проведено ремонт сорока двох гідротехнічних споруд, двох насосних станцій, двох гідропостів насосно-силового агрегату Літинської насосної станції та очистку міжгосподарської меліоративної мережі в об’ємі 3,3 тис. м3.













