» Інформація » Інформує Дрогобицьке управління водного господарства

Інформує Дрогобицьке управління водного господарства

Автор: admin1 от 3-07-2014, 14:01
 (голосів: 0)

Інформує Дрогобицьке управління водного господарстваДрогобицьке управління водного господарства інформує, що після проходження паводку 15-18 травня 2014 року на території Дрогобицького району були проведені роботи по ліквідації наслідків паводку на наступних об’єктах: відновлення гребеня лівобережної дамби річки Бистриця на території Грушівської сільської ради, поточний ремонт об’єкта «Регулювання річки  Бистриця» та потоків Магур, Тісний, «Суха» й «Біла» в смт. Підбуж.

Також було проведено ремонт сорока двох гідротехнічних споруд, двох насосних станцій, двох гідропостів насосно-силового агрегату Літинської насосної станції та очистку міжгосподарської меліоративної мережі в об’ємі 3,3 тис. м3.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua