На нараді з керівниками структурних підрозділів обговорювалося питання підготовки до відзначення Дня незалежності України та Дня Державного Прапора. Урочисті заходи в районі розпочнуться в п'ятницю, 22 серпня біля Колони Свободи перед адмінбудинком районної влади о 12.00 год.. Наголошувалося, що цьогорічний День незалежності повинен бути особливо сповнений патріотизмом та повагою до державних символів. Керівництво району висловило сподівання, що державні прапори будуть розташовані не лише на будівлях влади, а й на приватних будинках, вздовж головних вулиць населених пунктів району. Адже це символи, з якими йдуть в бій наші співвітчизники - сучасні Герої України.
Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник наголосив, що від початку незалежності в нашій державі недостатня увага приділялася вихованню громадян, особливо, підростаючого покоління в дусі поваги до своєї держави та її символів. Він зазначив, що до шкільних програм потрібно повернути військово-патріотичне виховання молоді. Така пропозиція звучала і від громадських активістів під час регіональних зборів Самооборони, які відбувалися минулої п'ятниці.













