У п'ятницю, 22 серпня біля Колони Свободи перед будинком районної влади (вул. 22 Січня, 37) відбудеться Молебень за Україну та віче з нагоди Дня Державного Прапора і 23-ї річниці незалежності України.
Початок урочистостей - о 12.00 год..
Категорія: Інформація
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua