» Інформація » Дрогобиччина втратила ще одного свого сина

Дрогобиччина втратила ще одного свого сина

Автор: admin2 от 2-09-2014, 16:46
 (голосів: 0)

Дрогобиччина втратила ще одного свого синаПід час виходу з "Іловайського котла" загинув 22-річний командир роти запорізької 55-ї окремої артилерійської бригади лейтенант Іван ГАБЧАК.

"У червні цього року Іван ГАБЧАК закінчив Львівську академію Сухопутних військ Збройних Сил України ім. гетьмана Петра Сагайдачного, - розповів журналістам заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвинов. - Неодружений, в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області у нього залишилися батьки - Микола Петрович і Марія Василівна".

Вічна пам'ять і слава Герою України!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua