В с. Уличне сьогодні прощалися з Іваном Габчаком — офіцером української армії, який загинув під Іловайськом на Донеччині, обороняючи рідну землю від жорстокого агресора.
Попрощатися з Іваном та підтримати родину прийшли односельці, представники районної та місцевої влади, жителі з сусіднього Доброгостова, інших населених пунктів. Прибули також курсанти Львівської академії Сухопутних військ Збройних Сил України ім. гетьмана Петра Сагайдачного, яку Іван закінчив у цьому році та одразу пішов виконувати свій офіцерський обов'язок, захищаючи Вітчизну.
Провести в останню дорогу свого випускника прийшли педагоги Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.. Вони привели із собою своїх нинішніх учнів, для яких Іван Габчак має стати взірцем великої мужності та беззастережної любові до України.
Місцеві парохи, а також священики з інших церков Дрогобиччини відслужили заупокійну службу у місцевому храмі. Віце-канцлер Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Любомир Митник виголосив слово співчуття від правлячого єпископа владики Ярослава та єпископа-помічника Григорія, наголосивши, що світлої пам'яті Іван мав від Бога великий дар любові, бо як сказав Христос "Немає більшої любові, як та, коли хто душу свою покладе за друзів своїх".
Від храму багатолюдна жалобна процесія вирушила на місцевий цвинтар, де знайде свій вічний спочинок у рідному селі 22-річний Герой України Іван Габчак.
Він залишив у скорботі маму, батька, сестру, кохану, родину та друзів. Дорогі рідні, сьогодні з Вами сумує, низько вклоняється і дякує Вам вся Україна, бо Ви принесли на олтар нашої свободи найдорожче, що у Вас було.
Вічна пам'ять і слава Герою України Іванові Габчаку! Герої не вмирають!













