На Сокальщині на 80-му році життя помер Михайло Дмитрович Гамерський, відомий на Дрогобиччині фахівець та керівник у сфері сільського господарства. У 1989 році він був призначений генеральним директором Дрогобицького агропромислового комбінату “Прикарпаття”. На цій посаді, а згодом на посаді заступника начальника районного управління сільського господарства Михайло Гамерський працював до 1995 року.
Аграрії району пам'ятають цю порядну, життєрадісну людину, мудрого керівника та господарника. Саме за час його керівництва та завдяки його старанням у Лішні був збудований новий житловий квартал для працівників та молодих спеціалістів сільськогосподарської галузі району.
Сьогодні світлої пам'яті Михайла Гамерського поховають у Сокалі, де він проживав. Попрощатися зі своїм колегою, колишнім керівником до Сокаля вирушила делегація Дрогобиччини на чолі з заступником голови райдержадміністрації Іваном Мізерником.













