» Інформація » На комісії в РДА йшлося про інформування та захист населення в разі небезпеки

На комісії в РДА йшлося про інформування та захист населення в разі небезпеки

Автор: admin2 от 10-09-2014, 15:25
 (голосів: 0)

На комісії в РДА йшлося про інформування та захист населення в разі небезпеки10 вересня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький.

Комісія заслухала інформацію про стан об'єктів укриття району, яку підготував керівник відділу з питань цивільного захисту населення Олег Тарбеєв. За його даними в районі налічувалося 23 об'єкти укриття. Станом на перше вересня жоден з них не готовий до захисту людей у випадку небезпеки. Шість об'єктів перебувають у стані часткової готовності, на трьох проводяться ремонтні роботи, 14 — підлягають списанню з різних причин. Власники споруд мотивують поганий стан сховищ відсутністю коштів. Очільники відділу освіти та ДРТМО повідомили, що видали накази у своїх підрозділах, відповідно до яких керівникам закладів та установ освіти і охорони здоров'я доручено провести огляд та розчистку підвальних і цокольних приміщень для можливого їх використання під короткотермінові об'єкти укриття в разі необхідності. На нараді йшлося про потребу в альтернативних джерелах електроенергії для сховищ та лікарень, про доведення до населення пам'ятки щодо алгоритму дій при наявності загрози їхньому життю та здоров'ю.

Обговорювалися питання роботи системи оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій.

На комісії наголошувалося, що не потрібно сіяти паніку серед населення, але кожен повинен знати, як йому діяти у випадку небезпеки. Як кажуть, поінформований — значить захищений. Тому наступного тижня в райдержадміністрації відбудеться нарада із сільськими, селищними головами, де розглядатимуться ті ж питання. Відділ освіти планує найближчим часом один день навчання в школах присвятити тренуванням на тему цивільного захисту. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua