На виконання рішень регіонального штабу цивільного захисту населення комісія на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким продовжує обстеження об'єктів інфраструктури району. 17 лютого члени комісії відвідали установи освіти, культури, заклади охорони здоров'я, інші об'єкти з масовим перебуванням громадян на території місцевих рад Підбузького напрямку. В роботі комісії взяли участь відповідальні працівники райдержадміністрації, служб цивільного захисту. Йшлося про роботу в умовах режиму підвищеної готовності, захист об'єктів підвищеного ризику, реалізацію заходів з метою безпечного перебування людей. Особлива увага акцентувалася на організації чергування в школах під час навчального процесу, патрулюванні населених пунктів та залученні громадських формувань до охорони громадського порядку.
Було проінспектовано стан об'єктів укриття. Комісія перевірила документацію сільських, селищної рад з питань цивільного захисту та надала методичні
рекомендації щодо облаштування консультаційних пунктів цивільного захисту при органах місцевого самоврядування в Лішні, Унятичах, Нагуєвичах, Урожі, Підбужі.
Під час об'їзду перевірялася організація мобілізаційної роботи, оповіщення населення, бронювання військовозобов'язаних, наявність необхідної документації, відповідних інформаційних матеріалів для населення тощо.













