Сьогодні працівники цивільного захисту відзначають своє професійне свято – День рятівника.
«Це свято мужніх людей, які щодня роблять свій внесок у справу запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання всебічної допомоги постраждалим як в мирний час, так і в умовах особливого періоду,» – йдеться у привітанні т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського.
Очільник Львівщини відзначив їхній високий професіоналізм, завдяки якому в області у найкоротші терміни було подолано цьогорічні наслідки сильних снігопадів та травневого паводку, забезпечено оперативне гасіння пожеж в екосистемах упродовж пожежонебезпечного періоду року.
Він побажав працівникам територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій щастя та здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя та успіхів, мирного неба.













