» Інформація » В Дрогобицькому районі виявлено артилерійський снаряд

В Дрогобицькому районі виявлено артилерійський снаряд

Автор: admin1 от 21-05-2013, 09:30

В Дрогобицькому районі виявлено артилерійський снарядЯк повідомив сільський голова села Ступниця Петро Стегняк, 18 травня на березі річки Бистриця, поблизу села Селець, було виявлено 80 міліметровий снаряд часів Другої світової війни. Для проведення розвідки та обстеження місця події було направлено оперативну групу у складі спеціалістів служби цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області та працівників внутрішніх справ. Вибухонебезпечний предмет було вилучено та знешкоджено в безпечному для людей місці піротехнічною групою.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку необхідно терміново повідомити службу порятунку або місцеві органи влади.