» Список статей за 21.05.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Розпорядження голови райдержадміністрації від 15 травня 2013 року №131

Автор: admin от 21-05-2013, 16:25

Про роботу виконавчих комітетів сільських рад щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Гіпертонію краще попередити, ніж лікувати

Автор: admin1 от 21-05-2013, 12:00

Гіпертонію краще попередити, ніж лікуватиДо 27 травня на Львівщині проводиться профілактична акція з вимірювання артеріального тиску у населення. В приміщенні Дрогобицької райдержадміністрації цими днями також працюють медичні працівники, які проводять виміри кожному бажаючому. За словами медиків, до них звертаються, в основному, літні люди, особливо у дні, коли відбувається різка зміна погоди.

Причини гіпертонії можуть бути різні, але, як відомо, хворобу краще попередити, ніж згодом безрезультатно лікувати.

В Дрогобицькому районі виявлено артилерійський снаряд

Автор: admin1 от 21-05-2013, 09:30

В Дрогобицькому районі виявлено артилерійський снарядЯк повідомив сільський голова села Ступниця Петро Стегняк, 18 травня на березі річки Бистриця, поблизу села Селець, було виявлено 80 міліметровий снаряд часів Другої світової війни. Для проведення розвідки та обстеження місця події було направлено оперативну групу у складі спеціалістів служби цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області та працівників внутрішніх справ. Вибухонебезпечний предмет було вилучено та знешкоджено в безпечному для людей місці піротехнічною групою.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян бути вкрай обережними...

Спортивну роботу в районі очолив Олег Войтечко

Автор: admin от 21-05-2013, 08:22

Спортивну роботу в районі очолив Олег ВойтечкоУ понеділок голова райдержадміністрації Михайло Винницький представив активу району новопризначеного за результатами конкурсу головного спеціаліста відділу у справах молоді і спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Фізкультурно-спортивну сферу району очолив Олег Войтечко, 1973 року народження, працював тренером-викладачем з баскетболу у Дрогобицькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Нагадаємо, що довгий час ця посада була вакантною. Голова райдержадміністрації висловив сподівання, що з призначенням фахівця фізкультурно-спортивна робота в районі оживе і набуде нового змісту.