» Інформація » В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїням

В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїням

Автор: admin1 от 7-10-2014, 12:30
 (голосів: 0)

В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїнямНапередодні Дня незалежності Президент України Петро Порошенко підписав укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» понад 3000 багатодітним жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Шестеро з них проживають в Дрогобицькому районі, тому нещодавно перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький, заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук та заступник керівника-начальник відділу сімейної політики та оздоровлення дітей управління праці та соціального захисту населення Марія Матієчко виконали приємну місію і вручили заслужені нагороди та квіти матерям-героїням.

 Вони побажали жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, мирного неба над головою, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків. Почесне звання “Мати-героїня” та нагрудний знак отримали Ірина Блищак з села Модричі, Марія Шніцер з Підбужа, Ярослава Гром з Нагуєвич, Галина Безик з села Сторона, Оксана Бушта з Рихтич та Оксана Кушнір з Уличного. Крім цього всі вони отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 12 180 гривень.

 

В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїням
 В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїням 
В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїням
В Дрогобицькій РДА вручено нагороди матерям-героїням
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua