Напередодні Дня незалежності Президент України Петро Порошенко підписав укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» понад 3000 багатодітним жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Шестеро з них проживають в Дрогобицькому районі, тому нещодавно перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький, заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук та заступник керівника-начальник відділу сімейної політики та оздоровлення дітей управління праці та соціального захисту населення Марія Матієчко виконали приємну місію і вручили заслужені нагороди та квіти матерям-героїням.
Вони побажали жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, мирного неба над головою, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків. Почесне звання “Мати-героїня” та нагрудний знак отримали Ірина Блищак з села Модричі, Марія Шніцер з Підбужа, Ярослава Гром з Нагуєвич, Галина Безик з села Сторона, Оксана Бушта з Рихтич та Оксана Кушнір з Уличного. Крім цього всі вони отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 12 180 гривень.













