» Інформація » Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України

Автор: admin1 от 15-10-2014, 10:08

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника УкраїниПрезидент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора.
Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».
На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.
Згідно з Указом, втрачає чинність Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про День захисника Вітчизни».