» Список статей за 15.10.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 15-10-2014, 15:55

В Залокоті відбулися урочистості до 100-річчя бою Українських Січових Стрільців на горі КобилаВчора, 14 жовтня на горі Кобила у селі Залокоть  відбулися заходи до 100-річчя бою Українських Січових Стрільців на цій горі та 100-річчя з дня народження сотника УПА Миколи Фриза. Була відслужена панахида, здійснено молитву за Україну та  освячено пам'ятний хрест. Учні місцевої школи поклали вінок на могилу загиблих воїнів.

Після цього відбулося урочисте віче та патріотичний концерт за участі духовного оркестру Дрогобицького музичного училища, хорової чоловічої капели «Ясени», колективів народних домів району.

26 жовтня Україна перейде на зимовий час

Автор: admin1 от 15-10-2014, 10:45

26 жовтня Україна перейде на зимовий час26 жовтня, в день виборів у Верховну Раду, Україна переведить стрілку годинника на годину назад.
Перехід на зимовий і літній час відбувається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України". У зв'язку з переходом на зимовий час "Укрзалізниця скоригувала графік руху пасажирських поїздів. "Всі зміни були завчасно внесені й погоджені з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів", - йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України

Автор: admin1 от 15-10-2014, 10:08

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника УкраїниПрезидент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора. Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості». На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 жовтня 2014 року №238

Автор: admin1 от 15-10-2014, 09:36

Про направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 жовтня 2014 року №237

Автор: admin1 от 15-10-2014, 09:34

Про припинення проходження альтернативної (невійськової) служби

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 жовтня 2014 року №236

Автор: admin1 от 15-10-2014, 09:28

Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 жовтня 2014 року №235

Автор: admin1 от 15-10-2014, 09:25

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 жовтня 2014 року №234

Автор: admin1 от 15-10-2014, 09:21

Про організацію роботи працівників відділу ведення Державного реєстру виборців у вихідні дні жовтня 2014 року

Ярмарок в Меденицькій школі

Автор: admin1 от 15-10-2014, 08:57

Ярмарок в Меденицькій школі14 жовтня в Меденицькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся ярмарок по збору коштів для бійців АТО. Учасники доброчинної акції – учні школи, які винесли на продаж усе приготовлене та зроблене власноруч, покупці - жителі селища, гості: перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Штокайло. Степану Рудницькому припала до вподоби кухонна дошка, розписана талановитими школярами в народному стилі. Як зазначив директор школи Любомир Лешко, такі ярмарки в школі є традиційними. Ця ж ярмарка особлива: частина коштів в рамках благочинної акції «Учень – учневі» буде витрачена на придбання зошитів, ручок, інших канцтоварів для учнів шкіл зони АТО.