Сьогодні під час оперативної наради в райдержадміністрації перший заступник голови РДА Степан Рудницький висловив щирі співчуття родинам підлітків, які цієї ночі загинули у трагічній дорожньо-транспортній пригоді в Грушові. У день похорону загиблих в районі буде оголошено жалобу.
Степан Рудницький також дав доручення службі у справах дітей, відділу освіти, відділу культури і туризму райдержадміністрації детально проаналізувати причини, що призвели до загибелі дітей, звернути увагу на графіки роботи розважальних закладів, проведення роз'яснювальної роботи серед школярів, їхніх батьків щодо обмеження перебування неповнолітніх в громадських місцях у нічний час.
На контролі керівництва райдержадміністрації знаходиться і з'ясування причин ДТП.
Головний лікар ДРТМО Валерій Паламарчук зазначив, він особисто подбає про наявність необхідних ліків для двох постраждалих дітей, які знаходяться в лікарні.













