» Інформація » В районі обмежили перебування неповнолітніх в громадських місцях у вечірній час

В районі обмежили перебування неповнолітніх в громадських місцях у вечірній час

Автор: admin2 от 24-12-2014, 10:04
 (голосів: 0)

В районі обмежили перебування неповнолітніх в громадських місцях у вечірній часКеруючись Законом України «Про охорону дитинства» та з метою організації роботи щодо запобігання правопорушень серед неповнолітніх, профілактики негативних проявів серед молоді, проведення виховних та попереджувальних заходів під час культурно-масових та інших заходів на території Дрогобицького району перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький підписав розпорядження, яким рекомендується сільським, селищним радам обмежити перебування у нічний час у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях та в інших громадських місцях неповнолітніх до 22.00 год. в осінньо-зимовий період та до 23.00 год. у весняно-літній період.

Службі у справах дітей райдержадміністрації - забезпечити спільно з відповідними службами проведення спеціальних рейдів у населених пунктах району для виявлення та профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Степан Рудницький видав також доручення сільським, селищним головам забезпечити прийняття рішень про обмеження торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями у торговельних та розважальних закладах, крім ресторанів, та заборону їх реалізації з 22.00 год. вечора до 10.00 год. ранку щодня, враховуючи вихідні та святкові дні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua