Днями робоча група районного штабу з енергетичної безпеки на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким відвідала Опарівську станцію підземного зберігання газу. Представники влади ознайомилися з роботою об'єкта. Головний інженер ВУ ПЗГ Сергій Здомський інформував про потужності станції, яка є важливою складовою енергетичної стабільності регіону. Проаналізовано також стан безпеки об'єкта у плані цивільного захисту населення.













