4 січня в село Сторона на різдвяні канікули завітали гості із Донеччини. Прибули учні Миронівської ОШ №9. Це - частина делегації, яка приїхала на Дрогобиччину.
"Стороняни радо зустріли школярів і батьків, які супроводжували їх. На зустріч, яка відбулася на початку села, вийшли кілька десятків жителів с.Сторони (батьки і діти)." - повідомили зі Сторонянської школи. Гості приємно були вражені такою зустріччю. Учні із Донеччини милувалися красою прикарпатського села. Директор Сторонянської СЗШ І-ІІ ступенів Ірина Мицак допомогла розселити дітей по сім'ях. Попереду на гостей чекає цікава розмаїта програма.













