22 січня в районному народному домі відбулася зустріч першого заступника Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького, голови Асоціації сільських та селищних рад Степана Коваля з керівниками народних домів сіл району. Відбувся обмін думками щодо подальшого фінансування закладів культури. Було вислухано позицію працівників культури, які виступають проти передачі субвенції з районного бюджету для фінансування народних домів сільськими та селищними радами.
Степан Рудницький та Степан Коваль наголосили, що зміни до Бюджетного кодексу, прийняті Верховною Радою ставлять нас перед фактом: якщо освіта та медицина в 2015 році будуть фінансуватися з державного бюджету, то культура — з районного. Основна ідея ухвалених змін до Бюджетного кодексу України ‒ це децентралізація, тобто передача повноважень громадам з одночасною передачею додатково фінансового ресурсу з державного бюджету. І до цього потрібно поставитись з розумінням, адже реформи в нашій державі необхідні, а починати завжди тяжко.













