4 лютого в районному народному домі відбулася нарада працівників культури Дрогобицького району, на якій керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Осип Марущак підвів підсумки роботи культурно-освітніх закладів у 2013 році, акцентував увагу на пріоритетах державної політики в галузі культури на селі, проблемних питаннях в роботі народних домів та бібліотек району.
Працівників культури було ознайомлено з проектом бюджету на 2014 рік та проектом програми соціально-економічного та культурного розвитку на поточний рік, доведено до учасників наради основні заходи річного плану роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації. На нараді також було обговорено підготовлений проект колективного договору між адміністрацією відділу культури і туризму та трудовим колективом працівників закладів культури району.
Продовжилась нарада в методичних секціях бібліотечних працівників та працівників народних домів.













