» Інформація » 2015 рік на Львівщині проголошений Роком о. Михайла Вербицького

2015 рік на Львівщині проголошений Роком о. Михайла Вербицького

Автор: admin2 от 18-02-2015, 09:00
 (голосів: 0)

2015 рік на Львівщині проголошений Роком о. Михайла Вербицького17 лютого під час сесії Львівської обласної ради проголошено 2015 рік на Львівщині Роком отця Михайла Вербицького.Цього року Львівщина відзначатиме 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ту річницю першого публічного виконання державного гімну.

У Львівська ОДА створено організаційний комітет та розроблено відповідний план заходів із відзначення Року отця Михайла Вербицького.

Зокрема, заплановано провести низку заходів у закладах області: тематичні мистецькі виставки, фотовиставки, конференції, «круглі столи», вечори пам’яті, концерти, лекції у закладах освіти, урочисті літургії у храмах.

На засіданні також обговорювали питання спорудження пам'ятника отцеві Михайлу Вербицькому у Львові восени цього року.

На 4 березня заплановано урочисте вшанування о. Вербицького на його могилі в с. Млини Ярославського повіту та відкриття меморіальної таблиці на дзвіниці храму в с. Явірник Руський (Республіка Польща).

Крім того, учасники засідання підтримали ідею створення музею у с. Завадів Яворівського району, де служив на парафії о. М. Вербицький.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua