17 лютого під час сесії Львівської обласної ради проголошено 2015 рік на Львівщині Роком отця Михайла Вербицького.Цього року Львівщина відзначатиме 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ту річницю першого публічного виконання державного гімну.
У Львівська ОДА створено організаційний комітет та розроблено відповідний план заходів із відзначення Року отця Михайла Вербицького.
Зокрема, заплановано провести низку заходів у закладах області: тематичні мистецькі виставки, фотовиставки, конференції, «круглі столи», вечори пам’яті, концерти, лекції у закладах освіти, урочисті літургії у храмах.
На засіданні також обговорювали питання спорудження пам'ятника отцеві Михайлу Вербицькому у Львові восени цього року.
На 4 березня заплановано урочисте вшанування о. Вербицького на його могилі в с. Млини Ярославського повіту та відкриття меморіальної таблиці на дзвіниці храму в с. Явірник Руський (Республіка Польща).
Крім того, учасники засідання підтримали ідею створення музею у с. Завадів Яворівського району, де служив на парафії о. М. Вербицький.













