» Інформація » Нарада з питань пасажирських перевезень

Нарада з питань пасажирських перевезень

Автор: admin1 от 18-02-2015, 15:18
 (голосів: 0)

Нарада з питань пасажирських перевезеньСьогодні, 18 лютого, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та заступник голови РДА Іван Мізерник провели розширену нараду, на якій розглядалось питання про стан пасажирських перевезень в районі, зокрема зміни графіків та кількості рейсів на маршрутах в окремих сільських радах району.

На нараді виступили запрошені представники фірм-перевізників  МКП Транс екіпажЙосип Дяків, МПП Транспортник Володимир Кузбит, ТзОВ Канзас Іван Барна, ТзОВ “Сігма” Ігор Стасик, ПП “Дрогобич-Авто-рем” Богдан Качмар та сільські голови Верхніх Гаїв - Володимир Ханас, Вороблевич - Михайло Герій, Дережич - Мирослав Селяник, Нижнійх Гаїв - Василь Василенко, Грушова - Іван Дудич, секретар Медвежанської сільської ради Любов Чепіль.

Основна проблема, з якою на сьогоднішній день стикаються перевізники району – значний ріст вартості пального та автозапчастин при одночасному мораторії підвищення ціни на проїзд. У зв’язку з вказаним, перевізники звернулись з розглядом питання про оптимізацію діючих маршрутів.

Після обговорення прийняте рішення про те, що незважаючи на вказані проблеми щодо росту ціни на пальне, перевізники зобов’язані дотримуватись умов договору, зокрема, будь-які зміни графіків, чи кількості маршрутів в районі, можуть бути введені лише після їх погодження з органами місцевого самоврядування.

Нарада з питань пасажирських перевезень
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua