Вчора, 4 вересня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Ханаса відбулася нарада стосовно організації пасажирських перевезень в районі, участь в якій взяли начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Михайло Волошин, керівники фірм-перевізників, що працюють в районі: МКП «Транс-Екіпаж», МПП «Транспортник», ТОВ «Канзас», ПП «Галич-Авто» та ТОВ «Сігма».
Зокрема на нараді йшлося про пільгове перевезення студентів навчальних закладів І-ІV рівня акредитації, які проживають на території Дрогобицького району, про вирішення питання перевезення пільгових категорій громадян, про вирішення питання перевезення пасажирів на окремих маршрутах.
Також учасники наради обговорили питання зміни розкладів руху 6 вересня у зв’язку з проведенням автоперегонів.
За результатами наради перевізникам було дано доручення забезпечити на автобусних маршрутах перевезення пільгових категорій пасажирів Дрогобицького району, відповідно до чинного законодавства, проводити інструктаж по правилах перевезення пасажирів на автомобільному транспорті де особливу увагу наголосити на перевезенні пільгових категорій громадян та забезпечити належну культуру обслуговування пасажирів.













