» Інформація » На могилі Богдана Вайди помолилися за Українських героїв

На могилі Богдана Вайди помолилися за Українських героїв

Автор: admin2 от 20-02-2015, 15:06
 (голосів: 3)

На могилі Богдана Вайди помолилися за Українських героїв20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні працівники райдержадміністрації на чолі з першим заступником Степаном Рудницьким, мешканці села Летня, працівники сільської ради, колектив Летнянської школи прийшли вклонитися пам'яті Героя України Богдана Вайди. На сільському цвинтарі відбулася спільна молитва за Героїв Небесної Сотні, загиблих на сході українських військових, яку очолив Летнянський парох о.Іриней Головацький. Присутні заспівали Гімн України. Школярі декламували патріотичні поезії. Директор школи Надія Козар виголосила промову, в якій слушно зауважила, що про героїв ми звикли читати в книжках, і не підозрювали, що не книжкові, а справжні герої живуть серед нас. Богдан Вайда був звичайною скромною людиною, жив, працював, але свято беріг в душі вогонь любові до України. За покликом серця він поїхав до Києва на Майдан, де віддав життя за свій народ.

Присутні поклали квіти до могили Богдана Вайди, запалили лампадки. 

На могилі Богдана Вайди помолилися за Українських героїв

На могилі Богдана Вайди помолилися за Українських героїв

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua