П'яті роковини кривавих подій під час Революції Гідності цими днями вшановують і на Дрогобиччині. В селі Летня, біля пам'ятника Героям Небесної Сотні відбулося багатолюдне скорботне віче та панахида за загиблими Героями, яку відправив о. Володимир Горін.
Вклонитися подвигу нашого земляка, Героя України Богдана Вайди прийшли голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови РДА Руслан Щерба, депутат обласної ради Михайло Задорожний, керівництво Меденицького ОТГ, його односельці, молодь.
Учні школи виконували патріотичні пісні та читали вірші про події, що відбувались пять років тому на Майдані, які не залишили нікого байдужими.
Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення до омріяної свободи велелюбного народу, який ніколи не мирився з тиранією та диктатурою.
Після цього учасники віче поклали квіти біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.













