» Інформація » Сколівчани вклонилися пам'яті Олега Ушневича

Сколівчани вклонилися пам'яті Олега Ушневича

Автор: admin2 от 20-02-2015, 17:36
 (голосів: 1)

Сколівчани вклонилися пам'яті Олега УшневичаЗ нагоди Дня Героїв Небесної Сотні жителі м. Сколе, де похований наш краянин Олег Ушневич, після молебню на центральному майдані вирушили  пам’ятною ходою до могили Героя України. Понад тисяча людей: керівництво району, міста, представники установ, організацій, мешканці вклонились Герою Олегові Ушневичу, поклавши квіти до його могили. Пам’ятна хода розтягнулася на кілометр.

Поминальну панахиду за Героями Небесної Сотні та всіма захисниками України, які віддали своє життя за гідність, волю і незалежність Батьківщини, відслужили настоятелі храмів м. Сколе.

Дрогобичани відвідали могилу свого мужнього земляка Олега Ушневича 18 лютого.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua