З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні жителі м. Сколе, де похований наш краянин Олег Ушневич, після молебню на центральному майдані вирушили пам’ятною ходою до могили Героя України. Понад тисяча людей: керівництво району, міста, представники установ, організацій, мешканці вклонились Герою Олегові Ушневичу, поклавши квіти до його могили. Пам’ятна хода розтягнулася на кілометр.
Поминальну панахиду за Героями Небесної Сотні та всіма захисниками України, які віддали своє життя за гідність, волю і незалежність Батьківщини, відслужили настоятелі храмів м. Сколе.
Дрогобичани відвідали могилу свого мужнього земляка Олега Ушневича 18 лютого.













