» Інформація » У Львові «Тихою ходою пам’яті» вшанували Героїв Небесної Сотні

У Львові «Тихою ходою пам’яті» вшанували Героїв Небесної Сотні

Автор: admin2 от 26-01-2021, 08:03
 (голосів: 0)

У Львові «Тихою ходою пам’яті» вшанували Героїв Небесної СотніСьогодні, 25 січня до річниці трагічних подій на Майдані Гідності, у Львові відбулась «Тиха хода пам’яті» Героїв Небесної Сотні.

До ходи долучились родини Героїв Небесної Сотні, учасники Революції Гідності, сотні небайдужих. Вшанував Героїв також заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку учасники ходи запалили лампадки, опісля колоною вирушили за маршрутом: вул. Беринди - пл. Катедральна - пл. Ринок - вул. Руська - вул. Винниченка - сквер на Валах - Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На Меморіалі пам’яті відбувся спільний молебень, який провели священнослужителі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Після молитви хор «Гомін» виконав «Плине кача» і Гімн України.

Організатором ходи є Музей Гідності у Львові спільно з Студентським Братством Львівщини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua