» Інформація » В суботу ремонтували дорогу біля Брониці

В суботу ремонтували дорогу біля Брониці

Автор: admin1 от 2-03-2015, 09:01
 (голосів: 0)

В суботу ремонтували дорогу біля Брониці28 лютого, завдяки сприятливим погоднім умовам, Дрогобицький райавтодор продовжив ямковий ремонт окремих ділянок дороги біля села Брониця. Окрім того цього ж дня КП “Комунальне міське господарство” Дрогобицької міської ради організовано прибирання від засмічення придорожних смуг на відрізку дороги Лішня-Брониця (фактичний маршрут слідування сміттєвозів з Дрогобича до Броницького сміттєзвалища). Хід робіт було обстежено робочою групою райдержадміністрації, яку очолив перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький.

 Нагадаємо, що за дорученням голови ЛОДА Олега Синютки, в області продовжуються ямкові та поточні ремонтні роботи автодоріг, а 24 лютого заступник голови ОДА Ірина Гримак з метою вивчення першочергових напрямків зазначених робіт відвідала Дрогобицький район.

В суботу ремонтували дорогу біля Брониці
 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua