28 лютого, завдяки сприятливим погоднім умовам, Дрогобицький райавтодор продовжив ямковий ремонт окремих ділянок дороги біля села Брониця. Окрім того цього ж дня КП “Комунальне міське господарство” Дрогобицької міської ради організовано прибирання від засмічення придорожних смуг на відрізку дороги Лішня-Брониця (фактичний маршрут слідування сміттєвозів з Дрогобича до Броницького сміттєзвалища). Хід робіт було обстежено робочою групою райдержадміністрації, яку очолив перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький.
Нагадаємо, що за дорученням голови ЛОДА Олега Синютки, в області продовжуються ямкові та поточні ремонтні роботи автодоріг, а 24 лютого заступник голови ОДА Ірина Гримак з метою вивчення першочергових напрямків зазначених робіт відвідала Дрогобицький район.













