24 квітня у райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з питань ремонту та утримання автодоріг, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. За участю заступника голови РДА Івана Мізерника, представника Служби автомобільних доріг області Олега Слоцького, керівника філії “Дрогобицький райавтодор” Сергія Грибанова, працівників сектору розвитку інфраструктури відбулося обговорення та погодження питання ремонту та благоустрою спірних ділянок доріг. Розглянуто також скаргу на пряму лінію “112” щодо облаштування зупинки у с.Солець (Стебницький). Визначено, що відтинок зазначеної дороги знаходиться у віданні Дрогобицької міської ради.













