» Інформація » За збитки від облаштування свердловин газовики розрахуються з власниками землі

За збитки від облаштування свердловин газовики розрахуються з власниками землі

Автор: admin2 от 2-03-2015, 14:42
 (голосів: 0)

За збитки від облаштування свердловин газовики розрахуються з власниками землі2 березня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів чергове засідання комісії РДА з визначення вартості та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Комісія розглянула та затвердила розрахунок відшкодування збитків Летнянській сільській раді (землі — багаторічні трави) у зв'язку з відведенням земель ГПУ “Львівгазвидобування” під об'єкт “Облаштування Опарського ГР. Підключення свердловини №30”. Розмір затвердженої комісією суми відшкодування — 4480,53 грн...

Комісія також затвердила розрахунок величини збитків, які підлягають відшкодуванню Вороблевицькій, Опарівській сільським радам (землі — багаторічні трави) та 7-ми землевласникам на території Опарівської сільської ради у зв'язку з проведенням капітального ремонту свердловин Опарського газосховища. Вороблевицькій сільській раді ГПУ “Львівгазвидобування” має відшкодувати 2105,28 грн., Опарівській — 2594,88 грн., окремим землевласникам — на загальну суму 7525,1 грн..

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua